SGK İşveren Rehberi

Tüm işyerleri için “UYGULAMALI SOSYAL GÜVENLİK EL KİTABI” 2019 5.Baskısını avantajlı temin etmek için

Güncellenmiş-geliştirilmiş, Tüm işyerleri için “UYGULAMALI SOSYAL GÜVENLİK EL KİTABI” 2019 5.Baskı bu ay GÖZLEM YAYINEVİ /ERDİNÇ BEY: 0505 522 17 06 İNDİRİMLİ TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

“24 yılı aşkın SGK’nın BAŞMÜFETTİŞİ olarak başta kendim için her an başvuracağım bir kaynak olması için hazırladığım bu kitap özelikle insan kaynakları/ personel yönetimi ve muhasebe departmanında çalışanlar ile SMMM-YMM, avukat-hukukçular için de başucu eser halini almıştır.

 Bu kitabımız ayrıca üniversitelerin insan kaynakları, sosyal güvenlik ve çalışma ekonomisi öğrencileri ve sosyal güvenlik ile ilgili uzmanlaşmak isteyenler için de en güvenilir klasik rehber haline gelmiştir. Danışman/Müşavir, Öğrenciler ile diğer ilgililerin de çok kolay bir şekilde faydalanabileceği   bu kitapta en son değişikliklerle baştan sona yenilenip- güncellenmiştir.

Tüm sektör ve işyerleri, işveren ve alt işverenler için  hazırlanan  eserin bu baskısında SGK ve Mahkeme dilekçe örnekleri-form/belge örneklerine yer verilmiş ayrıca uygulamalı – örnekli ve pratik bir rehber anlayışıyla yeniden dizayın edilmiştir.

       Diğer bir özeliği ise  SGK uyuşmazlıklarının çözümüne yönelik  en güncel kritik Yargıtay/YHGK kararları  rapor örnekleriyle donatılmasıdır.”

 İSA KARAKAŞ’a Soru Sormak ve İletişim Kurmak İçin;

www.isakarakas.com/ isakarakas@hotmail.com

                         İSA KARAKAŞ

24 yılı aşkın Sosyal Güvenlik Kurumu’nun BAŞMÜFETTİŞİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Der. GENEL BAŞKANI

Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku BAŞUZMANI

Sosyal Güvenlik  Hukuk ve Ceza Bilirkişisi

A Sınıfı İş Güvenlik UZMANI

İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi Eğiticisi

Gazeteci/Yazar (50’yi aşkın Kitap Yazarı, halen Türkiye Gazetesinin sosyal güvenlik yazarı olarak SGK/sosyal güvenlik alanında köşe yazarlığını devam ettirmektedir.

Paylaşabilirsiniz

One thought on “Tüm işyerleri için “UYGULAMALI SOSYAL GÜVENLİK EL KİTABI” 2019 5.Baskısını avantajlı temin etmek için

  1. Merhaba özel bir okulda 6 yıldır calisiyorum. Maaşlar sürekli gecikiyor.Son maasimiz ise ödenmedi. Haklı fesih yapabilmem için son maas gunünden itibaren 20 gün mü beklemeliyim yoksa 6 iş günü icerisinde mi bu hakkı kullanmaliyim.Tesekkurler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir