Genel

30/04/2016 sınavını kazanan İşyeri Hekimliği,İş Güvenliği Uzmanlığı ile DSP sınavını kazananlar

 30 Nisan 2016 tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır.

Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Ayrıca, yapılan İSG sınavlarında başarılı olan adaylara belgeleri elektronik ortamda düzenlenecek olup bu hususta adayların Genel Müdürlüğümüzün internet adresindeki güncel duyuruları takip etmeleri faydalı olacaktır.

Bu itibarla, adayların sertifikalandırma işlemleri ile ilgili olarak İş Sağlığı ve Güvenliği  Genel Müdürlüğüne müracaatta bulunmamaları gerekmektedir.

Paylaşabilirsiniz

2 thoughts on “30/04/2016 sınavını kazanan İşyeri Hekimliği,İş Güvenliği Uzmanlığı ile DSP sınavını kazananlar

  1. Merhabalar ben 2016 yılında düzenlenen diger saglık personeli sınavından 64 puan aldım ve sinavı kazandim fakat belgemi aktif hale getirmedim yani ziraat bankasina hiç para yatırmadım ve belgeyi kullanmadım. Suan belgemi kullanmak istiyorum tekrar sınava girmem mi gerekecek yoksa ziraat bankasına parayı yatırsam belge aktif hale gelirmi yardımcı olur ve yanıtlarsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir