İsa KARAKAŞ Kitapları SGK Emeklilik

EN kolay SGK Emeklilik öğreten ESER

Piyasadaki tüm yurt içi ve yurtdışı emeklilik konularını ve davalarını kapsayan tek güncel kitap: Danışmansız Kendi emeklilik sorununu çözüp ve emeklilik planlamanızı  yapabilirsiniz 

EN ÇOK ARANAN VE BEKLENEN HERKES İÇİN   TÜM YÖNLERİYLEEMEKLİLİK” kitabımız baştan sona yenilenerek-genişletilerek-tamamen güncellendi.

EN GÜNCEL en kapsamlı kitap /emeklilikle ilgili tüm konular var

SSK EMEKLİLİK

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLİK

BAĞ-KUR EMEKLİLİK

65 YAŞ EMEKLİLİK

ÖZÜRLÜEMEKLİLİK

MALULEN EMEKLİLİK

DUL-YETİM AYLIĞI

YURTDIŞI BORÇLANMASI İLE DİĞER HİZMET BORÇLANMALARI VE BİRLEŞTİRİLMESİ

TARIM SİGORTASI EMEKLİLİK….

VE EMEKLİLİK İLE İLGİLİ DİĞER KONULAR..

Artık Emeklilik ile ilgili soru ve sorunlarınız için para vermenize gerek yok. Bu eserle  danışmanlara para vermeden Emeklilik ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz.

Alanında tek olan  ve en güncel/4.Baskı “Tüm Yönleriyle Herkes için EMEKLİLİK Uygulaması ve Davaları” kitabını bulamayanlar bizimle irtibata geçmeniz halinde kitabı basan yayın evine sizlerden kargo ücreti almadan adresinize göndermesi konusunda  ricada bulunulacaktır.

Boşuna  büyük miktarlarda Danışmanlık parası ödemeyin..  bu eserle her türlü emeklilik soru ve sorunlarınızı kendiniz çözün.. Her türlü emeklilik konuları, yuriçi yurtdışı borçlanma dahil emeklilik ile ilgili aklınıza gelen tüm soruların cevabı bu kitapta….

SGK Emeklilik Müşaviri olmak isteyenler için bulunmaz bir eser. Emeklilik ile ilgili tüm soruları bu kitapla çözebilir, emeklilik planlaması yapabilirsiniz..

SGK Emeklilik ile ilgili en güncel tüm pratik örnekli uygulamalar ve çözümleri,itiraz ve dava yolları  bu eserde. Okuyun emeklilikle ilgili tüm sorunları bu eserle kendiniz çözün, boşu boşuna danışmanlara yüksek ücret ödemeyin, zira bu eser yıllardır danışmanların başucu kitabı niteliğindedir…

Tüm kitapçılardan araştırın,  bu kitaptan daha güncel daha kapsamlı-tüm emeklilik uygulamalarına yer veren, emeklilik uyuşmazlıklarında SGK’ya İTİRAZ ve Dava yollarına Yargıtay kararlarıyla yer veren üstelik SOSYAL GÜVENLİK VE EMEKLİLİK BAŞUZMANI İsa KARAKAŞ’ın 20 yılı aşkın mesleki deneyim ve 25 yılı aşkın eğitim ve akademik kariye güvencesiyle ….

SGK Emeklilik alanında Uzmanlaşmak isteyenler DİKKAT, Emeklilik ile ilgili bilirkişilik, müşavirlik, uzmanlık,hocalık ve diğer ilgililerin  elinden düşüremediği en güncel, tüm emeklilik konularını kapsayan, dilekçe-form örneklerine yer veren örnekli-uygulamalı, emeklilik uyuşmazlıklarına İTİRAZ ve DAVA yollarına yer verem ALTERNATİFSİZ  eserimizin hızla tükenen 3.Baskısı  “Tüm yönleriyle herkes için güncel yargı kararlarıyla EMEKLİLİK Uygulaması ve  DAVALARI” Kitabımızın  güncel 1152 sayfa/2016 yılı 4. baskısı  Türkiye genelinde tüm hukuk yayınevlerinin raflarında yer almaktadır.

Tüm Yönleriyle – Herkes İçin Uygulamalı-Örnekli ,Form – Dilekçe Örnekleri ve Güncel Yargıtay Kararları İle      “EMEKLİLİK  Uygulaması ve  DAVALARI”

1152 Sayfa, Ciltli Lüx  Basım, Güncel  BASKI

Untitled-2

Bu eser, Sosyal Güvenlik reformu bağlamında EMEKLİLİK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, SGK, SSK TARIM, BAĞ-KUR TARIM, ÖZÜRLÜ-MALULEN- DUL VE YETİM-YAŞLILIK, PRİMSİZ EMEKLİLİK…) ile ilgili kaleme alınan uygulamalı, örnekli, tablolu, form ve dilekçe örnekli, herkesin kolaylıkla faydalanabileceği şekilde tasarlanan ilk kapsamlı kitap olma özeliğini taşımaktadır.

      Sizlerden gelen olumlu tepki ve taleplerden hareketle kitabın bu baskısında özelikle başta avukat, hukukçular olmak üzere bilirkişi, danışman/müşavir, SMMM-YMM, akademisyen, öğrenci ve diğer tüm vatandaşlar için EMEKLİLİK ile ilgili  “İTİRAZ ve DAVA YOLLARI” na örnek dilekçeler, bilirkişi raporları ve güncel yargı kararlarına yer verilerek bu konulardaki önemli bir boşluk giderilmiştir.     

 

YAZAR: İSA KARAKAŞ

Sosyal Güvenlik, İş Hukuku ve İş Güvenliği BaşUzmanı

20 Yılı Aşkın SGK BAŞMÜFETTİŞİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Der. Genel BAŞKANI

Sosyal Güvenlik/İş Hukuku/İŞ Sağlığı ve

Güvenliği Adli ve Ceza BİLİRKİŞİSİ

50’yi (ELLİ) aşkın Kitap Yazarı,

İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi Eğiticisi

40’dan fazla saygın dergide 700 aşkın makale yazarı

Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Başuzmanı

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Gazeteci/ Yazar

EMEKLİLİK/SOSYAL GÜVENLİK VE İŞ HUKUKU BİLİRKİŞİSİ

(isakarakas@gmail.com veya isakarakas@hotmail.com

KİTAPTA YER ALAN KONULARDAN BAZILARI

SSK Emeklilik BAĞ-KUR Emeklilik
EMEKLİ SANDIĞI Emeklilik Malulen Emeklilik
Yurdışı Emeklilik SSK Tarım Emeklilik
Bağ-kur Tarım Emeklilik Engelli/Özürlü Emeklilik
Yıpranma (Fiili/İtibari Hizmet) ile Emeklilik Hizmet(Doğum, Askerlik.. Borçlanmaları) ile Emeklilik
İş Kazası Sonucu Emeklilik Meslek Hastalığı Sonucu Emeklilik
Birden Fazla Aylık/Gelir Aylığı Uygulamaları Çeyiz(Evlenme) Yardımı/Cenaze Ödeneği
65 Aylığı Emekliliği… Emeklilikle ile ilgili diğer konular
Emeklilik ile ilgili SGK’ ya İTİRAZ ve dilekçe örnekleri Emeklilik ile ilgili DAVA Yolları, Bilirkişi Rapor Örnekleri

Güncellenmiş/Yenilenmiş 2016  4.BASKI

Untitled-2

 

Paylaşabilirsiniz

2 thoughts on “EN kolay SGK Emeklilik öğreten ESER”

  1. Bu kitap gerçekten mükemmel EMEKLİLİKLE ilgili sorunlara cevap ararken her şeyin güncel halini bu kitapta buldum. Bu kitabı alıp okuyan herkes rahatlıkla uzman olur, inanmazsan siz de sadece gözden geçirin.
    Gaye taşkesen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir