İş Sağlığı ve Güvenliği

işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı…

24 Aralık 2011 Günü Yapılacak Sınava Girecek Adayların Dikkatine !..24.12.2011 sınavı için yapılan başvuruların sistemden yapılan takibi sonucunda oldukça yavaş gittiği tespit edilmiştir.  Bakanlık olarak yaptırdığımız bu 3. sınavdaki tecrübelerimize göre başvurular bu hızla gittiği takdirde son günlerde sistemde bir sıkışıklık olacak ve çok sayıda aday başvuru işlemi yapamayacak ve sınava giremeyeceklerdir. Çünkü, adaylar genellikle son gün müracaat etmekte, sıkışıklık nedeniyle banka sistemi kilitlenmektedir. Bu durum daha önceki sınavlarda yaşanmış ve sorunu çözmek adına Bakanlık olarak hiçbir işlem yapılamamıştır.

Resim taramadan ve ücret yatırmadan başvurma imkanı yoktur. Başvurunun son günü olan 09.12.2011 günü saat 15.00’de sistem kapanacaktır. Kesinlikle uzatma ya da sisteme müdahale etme imkanı bulunmamaktadır. Çünkü, ilgili bankaların merkezinden sistem otomatik olarak kapanmaktadır.

Bu uyarının dikkate alınarak adayların başvurularını son günlere bırakmamaları kendi yararlarına olacaktır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Yetkilendirme Daire Başkanlığı

NOT: İlgili bankaların Türkiye’deki bütün şubelerinde herhangi bir ücret alınmaksızın başvuru kabul edilmektedir. EFT ya da havale sistemi ile ücret yatırılması söz konusu değildir. MEB ödemeleri adı ile kişinin T.C. Kimlik numarası yeterli olmaktadır.

Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir