İnsan Kaynakları

SGK müfettiş yardımcısı olmak isteyenlere fırsat!

1- SINAVAİLİŞKİN BİLGİLER– Atama Yapılacak Kadro Unvanı ve Sayısı: Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettiş Yardımcısı, 30 kişi, Hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadî ve idarî bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olan 30 Müfettiş Yardımcısı  Alınacaktır.
– Geçerli KPSS Sınavları: 2010 – 2011 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavları.

 

– Yazılı Sınav Tarihi:

21 -22 Nisan 2012 (Cumartesi ve Pazar Günleri)

– Yazılı Sınava Başvuru Tarihleri: 5 Mart 2012 tarihinde başlayıp, 16 Mart 2012 tarihinde sona erecektir.

– Yazılı Sınavın Yapılacak Yeri:

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ziyabey Cad. No:6Balgat/ANKARA

 

– Yazılı Sınava Başvuru Yeri ve Şekli:

Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş  Başkanlığı (Simon Bolivar Caddesi No: 23 (Pk:06650) Çankaya/ANKARA), başvurular şahsen veya posta ile yapılabilir. Posta ile yapılacak başvurularda evrakların 16/Mart/2012 günü mesai bitiminden önce belirtilen adrese ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki  gecikmeler ve eksik belgeler ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

 

– Sınav Giriş Başvuru Formu:

Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığının yukarıda belirtilen adresinden ya da www.sgk.gov.tr web sitesinden temin edilebilir.Sınava girecek adaylara Rehberlik ve Teftiş Başkanlığınca, sınav zamanı ve yerini belirten fotoğraflı “Sınav Giriş Belgesi” verilir. Sınav giriş belgeleri, adayların haberleşme adreslerine posta ile gönderilecektir.

Paylaşabilirsiniz