Genel

URFALLI BİR KEBAPÇININ Muhteşem Tavsiye ve ikazaları!!!!!!!!!!!

URFALLI BİR KEBAPÇININ  reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır. ….   

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.  

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarladaçalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırıncayatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmekve Türkleri  Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren birbabayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığıpalavradır.
Kolestrol, kebapları yedikten sonra

 iki şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin.

 Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türkkızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimizolan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevkigelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir halegetirmişlerdir. 


Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köftevb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimizehanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diyebirşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın,wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıpinsanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret birhokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

SİZ KEBAP, CİĞER KAVURMA,NOHUTLU DÜRÜM, BEYRAN VE MİS GİBİ FISTIKLI BAKLAVA YEYİN. 

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir