İş Sağlığı ve Güvenliği

İş sağlığı, iş güvenliği, emniyet alanında çalışan firmalar, işyeri ölçümü, eğitim ve danışmanlık firmaları, kişisel koruyucu donanım, afet ve ilkyardım/acil durum ekipmanları, iş giysileri, medikal ekipmanlar üreten ya da ihraç eden firmalar!!!!

A+A, işyerinde sağlık, güvenlik ve emniyet fuarında Türkiye ortak ülke… İş sağlığı ve güvenliği ile emniyet alanındaki en geniş katılımlı fuar olan A+A 2013, 5-8 Kasım 2013 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek. A+A 2013’te Türkiye ortak ülke statüsü ile fuarda yer alacak. 

A+A fuarı, sektördeki tüm yenilikler, gelişmeler ve işe özel geliştirilen çözümlere bir arada erişim imkanı sunuyor. Kongre, konulu parklar, gösteriler, ilgi çekici etkinliklerle içeriği zenginleştirilen fuar, alanındaki uzmanların buluşma noktası. Satın alma ve karar verme yetkisi olan kişilerin fuara gösterdiği yoğun ilgi, fuarı iş bağlantılarının yapıldığı ticari yönü kuvvetli bir fuara dönüştürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı başta olmak üzere, fuarın açılışında, fuar turunda Türkiye’den üst düzey temsilciler yer alacak. Kongre bölümünde, Türkiye-Almanya işbirliği ile ortak bir panel gerçekleştirilecek.  Ülkemiz, kurumlarına ayrılan stant ile fuar boyunca varlığını hissettirmeye devam edecek.

A+A Uluslararası İşyerinde Sağlık, Güvenlik ve Emniyet Ticari Fuarı’na başvurular başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uluslararası katılımlı 60.000’in üzerinde ziyaretçi, 1600’e yakın firmanın yer aldığı fuara sektör büyük ilgi gösteriyor. Fuarda yerini almak isteyen firmalar için kayıtlar 1 Haziran 2012’de başladı. Başvuru için son tarih 31 Aralık 2012.

 

 

 

 

 

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, KOSGEB, İTO, ASO, Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği, ülkemiz firmalarının fuara yoğun katılım göstermesi ve Türkiye’nin ön planda olmasının avantajını yaşamaları için işbirliği yapıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yerinizi alın…

 

 

 

 

 

 

 

İş sağlığı, iş güvenliği, emniyet alanında çalışan firmalar, işyeri ölçümü, eğitim ve danışmanlık firmaları, kişisel koruyucu donanım, afet ve ilkyardım/acil durum ekipmanları, iş giysileri, medikal ekipmanlar üreten ya da ihraç eden firmalar bu fuar sizin için…

 

 

 

 

 

 

 

Fuara katılım ve başvuru koşulları, duyuru metni, ilgili ürün kategorileri ve daha fazlası için:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.aplusa-online.com

Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir